Sel korral toimub Ideepahvaku kahepäevane ideelabor online'is! Koolitus annab võimaluse tutvuda teiste noortega üle Eesti, et üheskoos maailma paremaks muutvaid projektiideid välja töötada.

Sul on juba idee maailma muutmiseks? Super 🤩
Ei ole ideed? Pole ka hullu, sest ideelabors toetavad sind koolitajad idee välja mõtlemisel ja edasi arendamisel 🥳

Osalema on oodatud 13-30aastased noored kas juba olemasolevate gruppidena (sest sõpradega koos on lahe oma projekti ellu viia) või üksinda (sest uute inimestega koos töötamine on ka päris tore).

Koolitus toimub eesti keeles.

Rahvusvahelise projektijuhtimise õpetamise täiendkoolitus on suunatud kõikidele koolide töötajatele, kes soovivad noortele projektijuhtimist õpetada või nendega koos noorteprojekte kirjutada.

Koolituse tugineb Noorteagentuuri poolt välja töötatud "Rahvusvahelise projektijuhtmise" käsiraamatule. Antud käsiraamatu alusel on võimelik hiljem kas koolides rahvusvahelise projektijuhtimise valikainet õpetada või kasutada seda lihtsalt õpilaste toetamiseks projektide kirjutamisel.

Koolitusel käsitletakse peamiselt projektijuhtimise põhitõdesid, mitteformaalse õppe metoodikat ja antakse praktilisi nippe noorte õpetamiseks. Lisaks tutvustatakse ka SA Archimedese noorteagentuurist projektidele rahastuse taotlemise võimalusi ning viise "rahvusvahelise projektijuhtimise" käsiraamatu kasutamiseks. 

Koolitust viib läbi Kätlin Kuldmaa. Kätlin on omandanud Tallinna Ülikoolis bakalaureusekraadi ajaloos ning Tartu Ülikooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja magistrikraadi. Projektikirjutamise ja juhtimisega seotud teadmised on Kätlin omandanud läbi praktika. Rahvusvaheliste projektide kirjutamise ja elluviimisega tegi ta algust 2013. aastal ning alates 2016.aastast on ta ka üks SA Archimedese Erasmus+ programmi projektinõustajatest. Hetkel töötab Kätlin õpetajana.


Vali sisselogimiseks üks kümnest kasutajatunnusest:
votatest1 parool: votatest1
votatest2 parool: votatest2
votatest3 parool: votatest3
votatest4 parool: votatest4
votatest5 parool: votatest5
votatest6 parool: votatest6
votatest7 parool: votatest7
votatest8 parool: votatest8
votatest9 parool: votatest9
votatest10 parool: votatest10

ESF koolitus "Targalt juhitud organisatsioon noortevaldkonnas"